تور ارزان دبی از تهران 3 شب و 4 روز پرواز ایران ایر تور

تور ارزان دبی از تهران 3 شب و 4 روز پرواز ایران ایر تور

تور ارزان دبی از تهران 3 شب و 4 روز پرواز ایران ایر تور


ایران ایر تور
ایران ایر تور
تاریخ رفت:
27 / 11 / 1402

پرواز رفت

مدت پرواز: 11:50:00

11
1

ساعت حرکت: 09:05:00

دبی
فرودگاه دبی


نوع صندلی: اکونومی
3 شب اقامت در دبی

ایران ایر تور
ایران ایر تور
تاریخ برگشت:
30 / 11 / 1402

پرواز برگشت

مدت پرواز: 13:40:00

فرودگاه دبی

ساعت حرکت: 11:55:00

فرودگاه امام خمینی


نوع صندلی: اکونومی

دبی

شهر دبی پایتخت و مهمترین شهر کشور امارات متحده عربی است. دبی یکی از مدرن ترین شهرهای قاره آسیا و جهان است.
این شهر زیبا اماکن تفریحی و دیدنی بسیاری دارد که هر کدام جذابیت منحصربفرد خود را دارا هستنددر تور دبی می‌توانید به این مراکز خرید سر بزنید، به همین دلیل است که صنعت نسبتا نوپای گردشگری بهترین و موثرترین منبع درآمدزایی در این شهر به شمار می رود و هر ساله افراد علاقه مند و مسافر زیادی از ایران و سایر کشورها برای بازدید از مکان های دیدنی زیبا و باشکوه به این شهر رویایی سفر می کنند.

اقامت در برج های بلند و بسیار زیبا با امکانات کامل رفاهی ممکن است آرزوی هر فردی است، مناظر ساحلی این شهر، بسیار چشم نواز و بی بدیل هستند و آب و هوای گرم دبی نه تنها از جذابیت این منطقه کم نکرده بلکه بر زیبایی سواحل این شهر نیز افزوده است. در رستوران های دبی می توانید انواع غذاهای لذیذ مانند غذاهای دریایی ، عربی ، اروپایی را تجربه کنید.

 • دبی در نوار ساحلی شمالی امارات قرار گرفته و راس منطقه کلان شهر دبی-شارجه-عجمان به حساب می‌آید. حکومت این شهر آسیایی، سلطنت مطلقه است و طبق آمار سال ۲۰۱۸، جمعیتی معادل ۳,۰۱۰,۲۶۱ نفر در مساحت ۴,۱۱۴ کیلومتر مربعی این شهر زندگی می‌کنند.
 • شهر دبی در گرمترین ماه سال یعنی ماه آگوست، میانگین بیشترین دما در حدود 41 درجه سانتیگراد و کمترین درجه دما در شب ها 30 درجه سانتیگراد می باشد. اغلب روزها در طول سال آفتابی هستند. زمستان ها نیز گرم بوده و میانگین بیشترین دما در ماه ژانویه که سردترین ماه سال است، 24 درجه سانتیگراد و کمترین درجه دما در طول شب 14 درجه سانتیگراد می باشد. میانگین بارش نیز که در چند دهه اخیر کاهش داشته 94.3 میلی متر در هر سال است. تحمل هوا در تابستان های دبی به علت رطوبت زیاد، برای بسیاری سخت بوده و همچنین بالاترین دمای ثبت شده در این شهر 52.1 درجه سانتیگراد، در ماه ژوئیه سال 2002 می باشد.
 • واحد پولی در امارات متحده عربی و بالطبع آن شهر مدرن دبی درهم می‌باشد که با علامت اختصاری AED مشخص می‌شود و به طور معمول اسکناس‌ها ی ۵.۱۰، ۲۰.۵۰، ۱۰۰.۵۰۰ و همچنین ۱۰۰۰ درهمی موجود هستند.
 • موزه معماری سنتی
  پناهگاه حیات وحش راس الخور
  موزه نایف
  موزه هنر شارجه
  واحه العین
  پاساژ گردی!
 • دبی به پایتخت خرید خاورمیانه مشهور است و بیش از ۷۰ مرکز خرید بزرگ دارد. که عبارتند از بازار طلا، دبی مال، بازار مدینه جمیرا، مرکز خرید مرکاتو، مرکز خرید برجمان، مرکز خرید ابن بطوطه، گلوبال ویلیج و سیتی سنتر دیره.
  سوغاتی‌های دبی شامل لباس، وسایل الکترونیکی، فرش، شال کشمیر و ابریشم، خرما و شیرینی‌های خرمایی، عطر، خنجرهای سنتی، شکلات، طلا، ادویه، انواع عروسک‌های سنتی، وسایل تزیینی، صنایع دستی و… می‌شود.
 • 2 ساعت بعد از زمان پرواز
 • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  سرویس استقبال و بدرقه فرودگاهی در روز ورود و خروج
  اقامت در هتل و پزیزایی مطابق با هتلی که انتخاب میکنید
  لیدر فارسی زبان
  بیمه مسافرتی
 • عوارض خروج از کشور در فرودگاه ایران
  مخارج خصوصی
  هزینه سرویس اتاق
  سوغات